אודות המשרד

משרד עורכי הדין אלי לוטן הוא הכתובת שלכם לכל סוגיה משפטית בתחומי הנזיקין, הביטוח, הרשלנות הרפואית והביטוח הלאומי. עו"ד אלי לוטן בעל ניסיון ומומחיות מיוחדת בטיפול במימוש זכויותיהם של חולי הפיברומיאלגיה ומשמש כיועץ המשפטי של עמותת אסף המאגדת את חולי הפיברומילאגיה בישראל. צוות המשרד כולל עורכי דין מקצועיים ומנוסים מהשורה הראשונה ואת מומחיותינו אנו מגייסים למענכם.

משרדנו מייצג תובעים בלבד ואינו מייצג (ולא ייצג מעולם) חברות ביטוח. באופן זה אנו מונעים, מראש, כל אפשרות לניגוד עניינים ויכולים להבטיח שירות משפטי אמין וענייני, כשלנגד עינינו האינטרס של המבוטח בלבד.

הבנת מכלול הצרכים שלכם – המפתח לטיפול משפטי

לכל אחד מלקוחותינו צרכים אחרים ונסיבות חיים שונות ולכן טיפול משפטי שמתאים לאחד יכול להיות בגדר אסון לאחר. אנחנו בוחנים יחד עם הלקוח את הצרכים הייחודיים לו, את הנסיבות של חייו, ממפים את כל המכשולים, בוחנים את אפשרויות הפעולה, ובונים תוכנית כוללת לייצוג המשפטי הנכון. כך אנחנו הופכים לשותפי-אמת של הלקוחות שלנו.

אסטרטגיה של טיפול משפטי מונע בעיות ולא רק פותר בעיות

משרדנו מייצג תפיסה חדשה. אם בעבר, התפיסה הרווחת בקרב עורכי הדין הייתה: "אני עושה את מה שאני יודע, כמו שאני יודע וכמו שעשיתי תמיד", עורך הדין היום חייב להיות – "פותר הבעיות של הלקוח" באופן המתאים ביותר לצרכיו.

לא עוד טיפול משפטי נקודתי המושתת על התמחות ספציפית, אלא טיפול משפטי מורכב ורב-מימדי הנוגע לתחומים רבים.

כעורכי דין "פותרי בעיות" אנחנו נדרשים לצפות מראש, עד כמה שניתן, את המכשולים בהם אנחנו עתידים להיתקל בדרך, ולמנוע, במידת האפשר, קשיים שבעתיד יהיה קשה לצאת מהם.

צוות מקצועי, מנוסה ואיכותי

ייצוג משפטי מוצלח הוא תוצר של הבנה מקצועית מקיפה בכל התחומים הרלבנטיים וניסיון עשיר בניהול תביעות מורכבות. עורכי הדין שלנו הנם מהמנוסים והמקצועיים בענף והם נבחרו בקפדנות על מנת שיוכלו להציג בפניכם את כל האפשרויות, לשאול את השאלות החשובות, להמליץ באחריות על דרך פעולה תוך מיפוי נאמן של הקשיים ולבסוף – להוציא לפועל תכנית פעולה מיטבית שתביא למקסימום תועלת במינימום עלויות.

על מנת לשמור על רמה מקצועית גבוהה זו, שמה הנהלת המשרד דגש על הכשרה מקצועית, התפתחות, התעדכנות שוטפת בחידושי המשפט ושליטה מוחלטת בסוגיות מרכזיות כמו גם בנושאים הצדדיים של תחומי המשפט.

מותירים חותם בענף

צוות המשרד אחראי לסיפורי הצלחה רבים ולתקדימים משפטיים עקרוניים:

התביעה הראשונה בישראל שהתקבלה בטענה לרשלנות רפואית בבדיקת אולטרה-סאונד מיילדותי.
הקביעה כי קיימת עילת תביעה בכל מום מולד שלא נמנע ברשלנות.
אי קיומה של עילת תביעה בישראל בגין מעשים שנעשו בין ישראלים בחו"ל ועוד.

אנו רואים בעבודתנו שליחות ואחריות עצומה

לתפיסתנו, כל לקוח שלנו זכאי "לישון בשקט" ולדעת שענייניו זוכים לטיפול המיטבי והמתאים ביותר עבורו.

הקשבה, הבנה, רוחב ראיה, גישה יעילה של מניעת בעיות מראש ומעל הכול – מקצוענות וידע משפטי – אלו הם הכלים שלנו לשקט ולביטחון שלכם.

מבחינתנו, זהו המובן האמיתי של המשפט: אנחנו כאן בשבילכם!

להמלצה על אלי לוטן אשר התפרסמה בפורטל ההמלצות על עורכי דין.

אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר ולבחון כיצד נוכל להיות כאן גם בשבילכם.