למשרדנו ניסיון רב בטיפול משפטי בתחום הביטוח הסיעודי

בתחום הביטוח הסיעודי אנחנו מעניקים טיפול משפטי מקיף, הכולל ייעוץ וליווי טרום התביעה, ניהול תביעות, ייצוג בבתי המשפט, ניהול משא ומתן מול חברות הביטוח והשגת הפיצוי המרבי עבור לקוחותינו.

יש לנו את הידע והניסיון להתמודד עם חברות הביטוח, המערימות קשיים על המבוטחים בשעתם הקשה, ולסייע למבוטחים במאבקם לקבלת מלוא זכויותיהם כחוק – מאבק שלו יצאו אליו לבדם – סיכויי הצלחתם יפחתו משמעותית!

תשלום קבוע לחברות הביטוח לא מבטיח מימוש זכויות בעת צרה

ביטוח סיעודי אמור לבטח אותנו ליום בו נזדקק לעזרת הזולת ונהפוך סיעודיים, כלומר: לא נהיה מסוגלים לבצע מספר מסוים של פעולות בסיסיות ו/או נהיה תשושי נפש ונזדקק להשגחה. אולם, במקרים רבים, כאשר אדם הופך סיעודי, מערימות חברות הביטוח קשיים ומעלות טיעונים שונים במטרה להימנע מתשלום. בין הטענות השכיחות – הטענה כי המבוטח לא גילה בעת רכישת הפוליסה שהוא סובל ממחלה כלשהי, שהוא אינו עונה על דרישות אי המסוגלות, שמצבו השתפר ועוד…

כאשר חברות הביטוח מתנערות מחובתן לשלם ביטוח סיעודי, הנטל הרובץ על כתפי בני המשפחה – הטיפול היום יומי והתמיכה הכספית השוטפת, הינם קשים מנשוא.

התביעה נדחתה? טיפול משפטי מקצועי משפר דרמטית את סיכויי ההצלחה

בהעדר ידע מקצועי, מתקשים המבוטחים ובני משפחתם להתמודד עם חברות הביטוח שדוחות את התביעות, ורק פנייה לעורך דין מיומן ומנוסה מחלצת אותם מהמצוקה אליה נקלעו וסוללת להם את הדרך לפתרון הוגן וראוי. הניסיון שלנו מוכיח כי כאשר טענות חברות הביטוח מובאות למבחן בית המשפט על ידי עורכי דין מומחים, הן נדחות פעם אחר פעם והטיפול המשפטי מוביל למימוש מלוא זכויות הביטוח.

ההתמודדות עם חברות הביטוח מתישה ומייאשת. שמרו את המשאבים שלכם להתמודדות עם מצבכם או מצב יקירכם ופנו אלינו. אנו נלווה אתכם ונהיה לצידכם לאורך כל הדרך, במקצועיות ורגישות, עד השגת הפתרון המיטבי עבורכם.