למשרדנו ניסיון של למעלה מ-20 שנה והישגים מרשימים בתחום ביטוח הרכוש (לינק לסיפורי הצלחה). גם כאן, הטיפול מתחיל מיד עם קרות מקרה הביטוח (שריפה, פריצה, גניבה וכיו"ב), וממשיך בליווי מקצועי לאורך כל השלבים הכרוכים בהתמודדות עם חברת הביטוח: הדיון בגורמים לנזק, הויכוח על היקף הנזק והכיסוי הביטוחי המחלוקת בעניין החריגים לפוליסה ועוד..

הרכוש נפגע? תשלום קבוע לפוליסת ביטוח רכוש לא מבטיח מימוש זכויות בעת צרה

אנשים פרטיים, בעלי עסקים וחברות נוהגים לבטח את רכושם (דירה, עסק, תכשיטים, מלאי, מטען ועוד) בפוליסות שונות שנועדו להגן עליהם מפני אובדן או פגיעה כתוצאה מנזקי טבע, גניבות ועוד.

למרות זאת, בעת אובדן, גניבה או פגיעה אחרת ברכושם, עת פונים המבוטחים לחברות הביטוח, אלו נוטות להתנער מחובתן לשלם, בטענות שונות כגון: הפרת חובה להפעיל אמצעי מיגון בפוליסות ביטוח, מרמה מצד התובע בנוגע לקרות מקרה הביטוח, הסתרת פרטים מחברת הביטוח בעת ההצטרפות לביטוח ועוד.

טיפול משפטי מקצועי הוא הדרך הנכונה להתמודד עם חברות הביטוח

בעוד המבוטחים מתקשים להתמודד עם חברות הביטוח, טיפול מקצועי של עורך דין מיומן מטעמנו מוביל לדחיית טענות חברות הביטוח ומימוש מלוא זכויות המבוטחים. כך,היה במקרה בו חברת הביטוח דחתה תביעת ביטוח מקיף לרכב שהיה מעורב בתאונה בטענה לא מוצדקת שהתובע ביים את התאונה ועל כן אינו זכאי לתגמולי ביטוח בגין הנזק שנגרם לרכב.

בעקבות הטיפול המשפטי של צוות משרדנו, באותו המקרה, פסק בית המשפט כי לא ניתן לבסס טענה של מרמה מצד המבוטח, ואף חייב את חברת הביטוח בתשלום מלוא תגמולי הביטוח למבוטח בצירוף ריבית עונשית על פי החוק! (ראה סיפורי הצלחה).

אם רכושכם נפגע, ניזוק או נגנב, בנוסף לעוגמת הנפש ולנזקים הממשיים כתוצאה מהאירוע, אתם עלולים למצוא עצמכם מתמודדים גם עם חברת הביטוח שתערים עליכם קשיים ולא תבחל באמצעים שיפטרו אותה מתשלום. אם אתם מעוניינים לקצר את התהליך, לשפר את תוצאותיו הצפויות ולרכוש לעצמכם גם שקט נפשי, פנו אלינו. אנחנו כאן לשירותכם בעת הצורך.