אודות המשרד

אין אדם יכול להיות מאושר כשהוא מוקף עצב ואין אדם יכול להגיע לאושר אלא תוך ניסיון לחלוק אותו עם אחרים

למזלנו ולשמחתנו, תחום ההתמחות שלנו במשרד עורכי הדין אלי לוטן, נותן לנו הזדמנות נפלאה להיות חלק מחייהם של אנשים בצרה ולסייע להם לצלוח את שעתם הקשה. בנוסף לעבודתנו השוטפת אנו עוסקים גם בפעילות התנדבותית של עזרה לאחר:

פעילות התנדבותית בעמותת אס"ף – אגודת חולי סי. אף. אס. ופיברומיאלגיה

כיועצים משפטיים בהתנדבות של העמותה, אנו מטפלים בכל האספקטים המשפטיים של העמותה וכן מייצגים את העמותה בהליכים משפטיים, לרבות עתירות לבג"צ במסגרת המאבק להעמקה ומיסוד ההכרה בתסמונות התשישות הכרונית והפיברומיאלגיה.

במסגרת פעילותנו למען חולי תסמונת הפיברומיאלגיה ותסמונת התשישות הכרונית (לינקים למאמר פיברומיאלגיה ומאמר תשישות כרונית), אנו מעניקים  ייעוץ משפטי מקיף, ללא תשלום, לחברי עמותת אס"ף, כולל סיוע בהליכים משפטיים והכוונה מקצועית.

התנדבות בלשכת עורכי הדין

עו"ד לוטן שימש במשך שנים, בהתנדבות,  כדיין בבית הדין המשמעתי של לשכת עורכי הדין וחבר בוועדות מקצועיות שנות בלשכה כמו וועדת הנזיקין, ועדת שכר טרחה ועוד.

הרצאות בהתנדבות

כחלק מהפעילות ההתנדבותית מעביר עו"ד אלי לוטן הרצאות רבות הן לקהלים מקצועיים כגון  רופאים ועורכי דין (בנושאי ניהול תיקים בבית המשפט, רשלנות רפואית, ביטוח, ביטוח לאומי ונזיקין) והן לקהלים לא מקצועיים כגון חברים בעמותת אס"ף ועמותות לעזרה עצמית של חולים.

הנתינה, לקיחת חלק בחייו של האחר, ממלאת אותנו אושר גדול.